Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

10. kolo

Tatran Baracuda Jakubčovice - Tomson Brno   5:4   (3:2)

Toto utkání bylo již čtvrté v této sezoně s týmem z Brna. A tentokrát to byl Tomson Brno, který je tradičním účastníkem druhé ligy-východ už od roku 1998. První minuty utkání byly opatrné z obou stran, a proto diváci viděli i spoustu chybných rozehrávek jak hostů tak i u  domácích. V 8. minutě utkání se po individuální akci prosadili jako první hosté. Po této brance se ale Baracuda rychle otřepala a po pár minutách hry se z přímého kopu až z poloviny hřiště prosadil Tomáš Kocmich střelou k tyči. Hosté z Brna se ale opět dostali do vedení po zahraném signálu z rohového kopu 1:2. Domácí to nijak nerozhodilo a v 16 minutě prudkou střelou do šibenice srovnal stav na 2:2 Karel Hrabovský. A minutu před koncem poločasu domácí otočili skóre ve svůj prospěch na 3:2. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kdy v rozmezí 24. až 26. minutě dokázali vsítit 2 branky, a tím si opět vrátili vedení na svou stranu. Na tento jednobrankový rozdíl se snažila Baracuda odpovědět, ale nedařilo se ji to, tak trenér Molnár poslal 6 minut před koncem utkání do hry 5-tého hráče a tento tah se mu vyplatil, když v rozlišovací dresu prostřelil gólmana Tomsonu David Molnár a srovnal tak na 4:4 a 2 minuty poté se Baracuda opět dostala do vedení 5:4 a tento výsledek i přes větší aktivitu hostů dokázala udržet.

Z celkových dvou výher a jedné remízy Baracudy, uhrála právě tyto dvě výhry s mužstvy z Brna.

Baracuda Jakubčovice - Tomson Brno   5:4   (3:2)

Branky: Kocmich Tomáš, Hrabovský Karel, Faldýn Milan 2, Molnár David