Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

11.kolo

Mikeska Ostrava - Baracuda Jakubčovice    3:4   (1:3)

V pátek večer jsme zajížděli na půdu exligové Mikesky, která podle očekávání nastoupila v omlazené sestavě. Do zápasu jsme vstoupili dobře a po chvíli jsme to byli my, kdo se radoval z první branky a střelcem byl Jaroslav Šesták 0:1.  Po pár minutách jsme se opět radovali střelou Davida Molnára, kterou neudržel domácí gólman a míč pomalu doputoval do domácí sítě 0:2. Mikeska ale nepřestala hrát a dokázala snížit po rychlém zahrání autu na 1:2. Do poločasu se ještě krásnou střelou z úhlu pod břevno strefil náš nejlepší střelec Aleš Michálek a uzavřel tím poločasové skóre na 1:3. Druhý poločas byl v režii Mikesky, ale hra našeho mužstva byla postavena na bránění, a tak se Mikeska dokázala prosadit až 8 minut do konce s hrou bez brankáře, vstřelila 2 branky a tím srovnala stav na 3:3. Tento výsledek jim pravděpodobně nestačil a bez brankáře hráli dál, ale to se jim vymstilo, 2 minuty do konce utkání střelou do prázdné brány rozhodl o našem vítězství David Molnár.

Tímto vítězstvím jsme se odpoutali od samého dna tabulka a poskočili na 10. místo.

Střelci: Šesták Jaroslav, Molnár David 2, Michálek Aleš