Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

12.kolo

Bulldogs Hodonín - Baracuda Jakubčovice   11:3    (4:2)

Po krátké přestávce odstartovala druhá polovina 2.ligy-východ. Zajížděli jsme na palubovku exligového Hodonína, s kterým jsme doma na úvod sezóny uhráli remízu 2:2. Tento zápas byl ovšem jiný, oproti prvnímu střetnutí nám chyběli 3 hráči základní sestavy a k tomu ještě vykartovaný střelec Aleš Michálek a to se muselo někde promítnout.

Utkání jsme začali dobře a už ve 2. minutě jsme vedli 0:1. Tento výsledek jsme ale nedokázali bránit příliš dlouho a v 6. minutě tvrdou střelou pod břevno ze strany nedal našemu brankáři Pavelkovi šanci domácí Vaculík. Buldoci pokračovali v aktivitě a po naších hrubých chybách navýšili skóre na 4:1. Do poločasu dokázal už jenom snížit na 4:2 dobře hrající a kapitán David Molnár. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, domácím se podařily nastřílet rychlé branky až mělo skóre podobu 6:2. Poté se domácí brankostroj zadrhl na pár minut a toho jsme dokázali využít po pěkné akci bratrů Molnáru, kdy se v tváří v tvář brankáři domácích ocitl David Molnár a touto jeho druhou brankou v utkání snížil na 6:3. Po zbytek utkání ale už kralovali na palubovce pouze domácí Buldoci, zásluhu na tom měl především nejlepší hráč domácích který ve druhém poločase do naší sítě nastřílel 5 branek! i přes naši hru s pátým hráčem v poli jsme nedokázali odpovědět a tak jejich skóre postupně narostlo až na konečných 11:3.

Branky: Molnár David 2x, Faldýn Milan