Výsledky zápasů

15.kolo Baracuda - Choceň

Baracuda Jakubčovice – Gillotina Choceň       5:4   (3:2)

Sestava: Richter D., Pavelka – Molnár D., Špok, Kocmich T., Šesták Jaroslav – Michálek, Molnár K., Škopek, Anděl

Před utkáním jsme si řekli, že budeme hrát, tak ať dostaneme co nejméně branek. Od začátku jsme byli iniciativnější, měli jsme více šancí než hostující hráči z Chocně. Po několika šancích střelou pod břevno otevřel skóre Karel Špok…1:0. Ale hosté zanedlouho vyrovnali z rohového kopu. Stejná situace se opakovala i za několik minut, když se strefil Aleš Michálek. Ve 12. minutě Choceň zahrávala penaltu, kterou zneškodnil vynikajícím zákrokem Danek Richter. Ale v 15. minutě už hosté šanci na vstřelení branky nezahodili a srovnali na 2:2. Do Poločasu opět skóroval výborně hrající Aleš Michálek a šli jsme do šaten za stavu 3:2. Začátek druhého poločasu byl nezajímavý. Ve 30. Minutě jsme odskočili na rozdíl dvou branek, opět Aleš Michálek a zdálo se, že je rozhodnuto. Poté jsme ještě nastřelili dvě tyčky. Ale hosté se nevzdávali a v rozmezí 36 – 37. minuty hrou bez brankáře srovnali stav na 4:4. Vše se schylovalo ke konci, ale ránu pod pás hostujícím vrazil svým 4 gólem v tomto utkání Michálek, když 9 vteřin před koncem uzavřel skóre ve prospěch Baracudy na 5:4. Bylo to šťastné, ale zasloužené vítězství Baracudy a další krok k záchraně.

Vyzvednout bych chtěl hlavně brankáře Daniela Richtera, který chytil penaltu a dochytal poločas se zraněním kotníku a druhý poločas jej stejně dobře zastoupil v brance Aleš Pavelka. Nejlepší hráči: Michálek 4 góly, Molnár David, Molnár Kamil, Šesták Jaroslav

Branky: Michálek 4, Špok