Výsledky zápasů

17. kolo Baracuda - Nasan

Baracuda Jakubčovice – Nasan Brno                 6:8    (3:4)

Sestava: Pavelka - Molnár D., Anděl, Richter, Škopek - Michálek, Molnár K., Kocmich T., Špok

V sobotu v hale v Odrách se odehrálo utkání mezi přímými konkurenty o sestup. Možné vítězství a zisk tří bodů mohl hráče Baracudy posunout blíže k záchraně, jenže opak byl pravdou. Tomson Brno vyhrál a Baracuda? Nejenže prohrála, ale ztratila důležité tři body a opět spadla na sestupové pozice. Od počátku vzhledem k „zalezlým“ Brňanům rozehrávka Baracudy pokulhávala. Tento na oči nepříliš pěkný obranářský styl, ale hostům z Brna přinášel ovoce a v 11. Minutě vedli už 0:3 po chybách hráčů Baracudy. Ale domácí se nevzdávali a snížili na 2:3, kdy ve 13. Minutě vstřelil branku Aleš Michálek a v 15. Minutě na zadní tyči dorážel Molnár Kamil, po přihrávce Davida Molnára. Hosté, ale opět odskočili v 16. Minutě na 2:4. Do poločasu ještě dokázal snížit David Molnár z nastřeleného rohu 3:4. Začátek druhého poločasu byl v režii Baracudy,  na 4:4 srovnával po závaru před brankou Michal Anděl a 2 minuty poté poslal Baracudu do vedení Aleš Michálek po krásné přihrávce od Anděla 5:4. Ve 29. Minutě zvýšil už na rozdíl dvou branek Tomáš Richter střelou k tyči. Vypadalo to, že hosté už rezignují, ale opět opak byl pravdou a během 5-ti minut hosté srovnali na 6:6 a opět po naších hrubých chybách! Ve 36. Minutě poslal do vedení hosty z Brna Rampula z velmi přísně nařízené penalty. A ve 38. Minutě zvyšovali hosté už na rozdíl dvou branek za přísně odpískaný faul z desetimetrového kopu 6:8. Domácí hráči z Jakubčovic zkoušeli poté i hru bez brankáře, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili a tak hosté si vezou do Brna velmi důležité tři body v boji o záchranu.

Tento zápas měl napovědět, jak bude vypadat naše budoucnost ve druhé lize. A ukázal, že se bude ještě rozhodovat v duelu s Tomsonem Brno.

Zápas jsme nezačali příliš dobře, ale do poločasu se hra vyrovnala a byli jsme to my, kdo měl více ze hry. V prvním poločase jsme nastřelili ještě tyčku a břevno, ty to šance kdyby se proměnili tak utkání by vypadalo jinak, ale na šance se nehraje. Hosté z Brna hráli dobře zezadu, ale dopředu neměli téměř nic za první poločas. O poločase jsme si v kabině řekli jak hrát v druhém poločase, do desáté minuty se to dařilo a utkání jsme otočili, ale poté po našich  hrubých chybách jsme inkasovali dvě branky a poté jsme rozhodčím pomohli svými chybami k tomu, aby si hosté odvezli tři body.

Branky: Michálek Aleš 2, Molnár K., Molnár D., Anděl Michal, Richter Tomáš