Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

6. kolo

Nasan Okruh Brno - Tatran Baracuda Jakubčovice  6:3 (0:1)

V souboji nováčků a týmů z posledních dvou příček tabulky si plný bodový zisk nechali doma hráči Nasanu. V první půli se trefil ale jen Krása, ale toto vedení jsme po slibných šancích nedokázali navýšit a tak poločas skončil nejmenším možným rozdílem jedné branky. Nasanu se podařilo srovnat již v prvních sekundách druhé půle, ale na jejich gól jsme odpověděli po 3 minutách střelou Aleše Michálka 1:2. Ikdyž jsme měli celý zápas více ze hry, tak o osudu utkání rozhodl nejlepší hráč domácích Rampula, který osobní statistikou 2+3 zařídil obrat ve skóre Nasanu. Během 10-ti minut hosté udeřili hned třikrát a to z brejkových situacích, kdy už jsme hráli bez brankáře. A s touto hrou bez brankáře jsme už pouze snížili na konečných 6:3. Davidem Molnárem. Tabulkově to znamená že nás náš soupeř přeskočil o dva body na předposlední příčku a my po šesti kolech uzavíráme tabulku 2. ligy-východ na posledním místě se 4 body.