Výsledky zápasů

FC VZS Ostrava - Baracuda

FC VZS Ostrava – Tatran Baracuda Jakubčovice   4:5   (4:2)

Sestava: Dostál – Molnár D., Škopek, Kocmich J. – Michálek, Molnár K., Kocmich T.,

Tento rok soupeřem Baracudy v druhém kole poháru ČMFS bylo mužstvo VZS Ostrava, které se v krajském přeboru moravskoslezského kraje umístilo uprostřed tabulky.

Úvodem zaskočena Baracuda, která prohrávala už po 4 minutách 1:0, se rychle otřepala a srovnala nováčkem v sestavě Honzou Kocmichem. Premiérový start plus trefa, to si určitě zaslouží uznání. Poté ale opět domácí úřadovali a odskočili na rozdíl 3 branek až na 4:1. Baracuda se nevzdávala a do konce poločasu alespoň snížila na 4:2 Davidem Molnárem.

Druhý poločas byl už v režii hostujících hráčů z Jakubčovic a bylo otázkou času, kdy se skóre přehoupne v jejich prospěch. První branku v druhém poločase vstřelil Molnár David 4:3. Domácí pouze bránili a na dostřel hostující branky se dostávali jen sporadicky. Tlak hostů přinesl tížené ovoce v podobě pokutového kopu po faulu na Kamila Molnára, míč si na značku postavil Aleš Michálek, který se nemýlil a srovnal tak stav utkání na 4:4. Zbývalo 5 minut do konce utkání a střelou z dálky, která skončila za zády domácího brankáře, poslal Baracudu do dalšího kola poháru ČMFS David Molnár. Kde našim soupeřem bude Likop Třinec.

Branky: Molnár David 3, Michálek Aleš, Kocmich Jan