Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

Náš zápas

Sezam-Langer Ostrava - Baracuda Jakubčovice

V minulém kole jsme zajížděli na půdu zlepšujícího se Sezamu-Langer Ostrava, kterému patří v tabulce 9. příčka, jenž stále zaručuje sestup. I přesto, že náš tým nebyl kompletní, jsme se k zápasu postavili čelem a dovedli jej až do vítězného konce. Už v prvním poločase, jsme viděli rozdíl mezi oběma mužstvy. Dostali jsme se do rychlého dvoubrankového vedení a to naše mužstvo uklidnilo a do poločasu jsme přidali další dvě branky a tak na světelné tabuli svítil poločasový výsledek 0:4. Do druhého poločasu nastoupil do branky nováček Richter, který si nevedl špatně, i když brzy po výkopu inkasoval. Poté následovala chyba Kamila Molnára a domácí snížili na 2:4. V druhém poločase rozhodčí pouštěli tvrdou hru a to se vymstilo domácím, kdy v přerušené hře strčil do Davida Molnára domácí hráč a rozhodčí mu ihned ukázal červenou kartu. V přesilové hře jsme branku neviděli, ale dvě minuty nato zvýšil skóre Šesták Jan, poté hosté znovu odpověděli brankou na 3:5, ale do konce utkání zvýšil na konečných 3:6 Molnár K.

Sezam-Langer Ostrava - Baracuda Jakubčovice   3:6   (0:4)

Střelci: Michálek Aleš 2, Dresler Radim, Šesták Jan, Staff David, Molnár Kamil