Výsledky zápasů

Náš zápas - 22.kolo

SVP Tsunami Příbor - Baracuda Jakubčovice

Do zápasu jsme nastoupili s defenzivní taktikou zaměřenou na rychlé brejky.
Celý první poločas jsme to také plnili. Po zisku míče rychlými přihrávkami na 1 až 2 doteky, jsme se dostávali k častému zakončení. První gól proměňil po narážečce kapitána Michálka s D. Molnárem první jmenovaný. Druhý gól přidal po rychlé akci Dresler. Třetí gól přidal opět po přímočaré akci do prázdné brány D. Molnár. Soupeř se v prvním poločase nedokázal prosadit přes naši obranu a opět po zisku míče a rychlých narážečkách jsme dali 4 gól K. Molnárem. Poprvé také zahrozili hosté a po dlouhém výhozu a sklepnutí míče, jsme dostali branku na 4-1. Poté se řítil sám na brankáře L. Škopek, ale byl faulován zezadu a rozhodčí k údivu udělil domácímu hráči jen žlutou kartu. K penaltě se postavil Michálek a brankář Fischer skvělým zákrokem Michálka vychytal. Za stavu 4-1 nás rozhodily nepřesné výroky jednoho z rozhodčích, kdy nesmyslně dal žlutou kartu Janu Šestákovi a otočil i další zákrok a  dal Michálkovi žlutou kartu. Nekoncentrovali jsme se na hru a během jedné minuty jsme dostali 2 góly. Poločasové skóre uzavřel Michálek na 5-3.

Druhý poločas byl pro diváky určitě zajímavý a ocenili jej hlasitým povzbuzováním. Ovšem stále jeden z rozhodčích byl přikloněn na jednu stranu střídačky, kdy v závěru toto utkání po hrubých nepřesnostech nezvládal. Domácí se čím dál víc osmělovali a oproti prvnímu poločasu častěji zaměstnávali gólmana Pavelku. V průběhu druhého poločasu docházelo k častým nepřesnostem na obou stranách, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, byla spojena s častými přečísleními, častou střelbou, ale žádný gól to nepřineslo. Až v 33 minutě po ztrátě domácích jsme se dostali k rychlému protiútoku, ale místo zakončení jsme přišli o míč a z brejku jsme dostali kontaktní gól. Domácí ještě víc zvýšili snahu, nastřelili břevno, ale gólman Pavelka úřadoval. Poté L. Škopek po individuální akci od půle hřiště zvýšil skóre na 6-4. 5 min před koncem hosté odpověděli kontaktním gólem. Poté jsme už ale  domácí mužstvo k ničemu nepustili a minutu před koncem za šestý faul z 10m kopu Michálek uklidnil mužstvo a uzavřel skóre na konečných 7-5.

SVP Tsunami Příbor - Baracuda Jakubčovice   5:7  (3:5)

Střelci: Michálek Aleš 3, Dresler Radim, Śkopek Libor, Molnár Kamil, Molnár David

Žluté karty: Šesták Jan, Michálek Aleš