Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

Náš zápas - 24.kolo

FC Parlament Ostrava - Baracuda Jakubčovice

Toto utkání mělo být šlágrem kola, které mělo rozhodnout o vítězi podle webu efutsal.cz. Parlament, který je v čele před námi vyhrál 11 utkání za sebou. Což ukazuje o kvalitě jeho mužstva. Do tohoto utkání nastoupili oba týmy v nejsilnějších sestavách a od první minuty byl vidět pohledný futsal na obou stranách. Domácí šli do utkání s taktikou ze zabezpečené obrany a čekání na naší chybu. Naše mužstvo diktovalo tempo zápasu, ale obránci domácích dobře pokrývali nejlepšího střelce celé soutěže Aleše Michálka a eliminovali i další střelce našeho týmu. Domácí hráli na brejky a to se jim vyplatilo, kdy v 10 minutě prvního poločasu otevřel skóre domácí obránce Rusnok… 1:0. Domácí hráči se nemohli smířit s metrem, který nasadili rozhodčí z dalekého Šumperka. A  z tohoto jsme těžili my, kdy po šestém faulu  následoval 10 metrový kop. Míč si na značku postavil Aleš Michálek a dělovkou k tyči srovnal skóre na 1:1. Ale chvíli na to, po chybě naší obrany, kdy jsme nepokryli narážejícího hráče, se opět domácí dostali do vedení brankou, kterou vstřelil Neuwirth 2:1. A tak do šaten jsme šli při poločasovém skóre 2:1.
Druhý poločas jsme začali s 10 hráči a postupně zužovali tým na 6 hráčů. To se nám osvědčilo ve 12 minutě, kdy jsme po krásné kombinaci vstřelili branku, konkrétně Radim Dresler 2:2, který vstřelil svou 15 branku v této sezóně. Celý druhý poločas jsme byli lepší, ale i domácí párkrát zahrozili z brejku. 2 minuty před koncem jsme zkoušeli hru bez brankáře, kdy se jako hráč do branky postavil D. Molnár, ale ani to nám nepomohlo k vítězství, a tak zápas skončil remízou 2:2. Tímto výsledkem se v tabulce nic nezměnilo a teď musíme čekat na zaváhání domácích aby jsme se dostali do čela divize F.

FC Parlament Ostrava - Baracuda Jakubčovice   2:2    (2:1)