Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

Náš zápas - 25.kolo

Baracuda Jakubčovice - KFV Roub Vítkovice

Vítkovičtí futsalisté přijeli do Oder, s velmi mladou sestavou a to pouze s jediným starším hráčem. V jejich základní sestavě se však nakonec představili pouze hráči ve věku do 21 let, z nichž ještě dokonce 3 hráči hráli letos za tým U-16: Duda, Nitschmann a Itner! Vítkovice čekal velmi kvalitní soupeř s ambicemi o postup do 2. ligy. Vždyť domácí Baracuda byla před tímto zápasem na 2. místě divizní tabulky a na vedoucí Parlament ztrácela pouhý bod. Ovšem domácí hráči nastoupili dnes bez vykartovaného ostrostřelce Michálka a bez něj působili poněkud rozpačitým dojmem. Hostující hráči v zápase brzy zjistili, že se dnes s Jakubčovicemi dá hrát a drželi s nimi krok. První branky se solidně zaplněné ochozy dočkaly v 10. minutě, kdy se trefil David Staff a poslal Jakubčovice do vedení 1:0. Ovšem ani hosté nechtěli zůstat po zadu a po ostřelování domácí branky  ve 14. minutě, nakonec až Demelovi se podařilo dostat míč za záda brankáře Baracudy a vyrovnal.

2. půle pak byla daleko dramatičtější. Do vedení na 2:1 šly Jakubčovice ve 24. minutě, kdy se v šestce prosadil Libor Škopek. Ve 28. minutě domácí gólman na poslední chvíli zázračně vytáhl střelu k levé tyči na roh. Ve 31. minutě hasili složitou situaci před vlastní bránou hostující Vítkovice a na poslední chvíli odvrátili míč směřujíci do branky na roh. Ve 36. minutě se vítkovičtí futsalisté konečně dočkali zaslouženého vyrovnání.Teichman prošel po pravé straně obranou a dělovkou zakončil, 2:2! Minutu na to mohli jít hosté dokonce i do vedení, ale střela skončila pouze na břevně. V dramatickém závěru, kdy domácí sáhli dokonce ke hře s brankářem v poli, protože potřebovali 100% bodovat, ještě uviděl žlutou kartu vítkovický hráč za oplácení faulu. Na konečné remíze 2:2 se však již nic nezměnilo.

zdroj: futsalvitkovice.estranky.cz   Po úpravě

Baracuda Jakubčovice - KFV Roub Vítkovice   2:2   (1:1)

Střelci: Staff David, Škopek Libor