Výsledky zápasů

Pohár ČMFS 1.KOLO

Baracuda Jakubčovice - Medvědi Malé Hoštice

V neděli jsme odehráli utkání proti celku hrající 2.ligu.

K pohárovému utkání, které se hrálo na domácí palubovce výjimečně v neděli, z důvodu zápasového vytížení hostujícího mužstva, jsme nastoupili jen se sedmi hráči do pole. Jenž 3 hráče, hrající stabilně potkalo zranění. Do zápasu jsme nastoupili s úkolem pokusit se vyhrát nad těžkým soupeřem jimž bylo mužstvo, které je účastníkem druhé ligy - východ Medvědi Malé Hoštice. Po 5. minutách hry se ukázalo, že mezi oběma týmy není výkonnostní rozdíl a dokonce jsme i chvílemi určovali tempo zápasu. Běžela 6. minuta a ve vyložené šanci z rohu K. Molnár netrefil odkrytou bránu hostujících. Také hosté se dostali do šance a už  ve 12. minutě překonali brankáře Pavelku a otevřeli skóre 1:0. To už běžela 17. minuta, kdy po faulu na Aleše Michálka následoval 10m kop. Míč si na značku postavil sám faulovaný a dobře chytajícího gólmana hostí překonal… 1:1. Minutu na to, po faulu na Radima Dreslera se opět kopal 10m kop, ale tentokrát Michálka vychytal brankář. Skóre se do poločasu už nezměnilo a tak jsme šli do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

Druhou půli jsem začali aktivně, ale po chybě na půli hřiště jsme inkasovali ve 4. minutě… 1:2. Po této brance náš tým přitlačil hostující mužstvo na jeho polovině a po sérií nepřesných střel se uvolnil Aleš Michálek a střelou po zemi, která byla tečovaná rozvlnil síť… 2:2. Za tohoto nerozhodného stavu se hostující stáhli a my pořád hráli naši aktivní hru dopředu. Ale do konečného hvizdu se nedokázalo prosadit ani jedno z mužstev, a tak stav v normální hrací době byl 2:2.

Následovalo prodloužení 2x5 minut, jelikož to bylo pohárové utkání. A o vítězí se musí rozhodnout v jednom utkání.

Hostujícím v prodloužení docházeli síly a to přineslo ovoce ve 3. minutě prodloužení, kdy opět výborně hrající kapitán Michálek se uvolnil a dovršil hattricku v tomto utkání… 3:2. tímto výsledkem skončil první poločas prodloužení.

Následující druhý poločas se hrál ihned a v podobném duchu jako ten první. V polovině druhé půle prodloužení našel Michálek přihrávkou pod sebe Jardu Šestáka a ten se nemýlil a pojistil gólem na 4:2. Hostující už jsme poté k ničemu nepustili a utkání jsme dovedli do vítězného konce.

Baracuda Jakubčovice - Medvědi Malé Hoštice   4:2 po prodl.   2:2  (1:1)