Výsledky zápasů

Pohár ČMFS Čtvrtfinále

Baracuda Jakubčovice - FC VSK VŠB-TU Ostrava

Sehráli jsme vyrovnané utkání s účastníkeem první ligy

Po třetí v této sezóně a podruhé během 14-ti dnů jsme se utkali s vysokoškoláky z Ostravy. Toto utkání rozhodlo o postupujícím do semifinále moravskoslezského kola poháru ČMFS. Oba týmy měli na svých střídačkách minimum hráčů, ale to nijak neovlivnilo tempo utkání, které bylo velmi vysoké.

Začátek  utkání byl opatrný z obou stran, ale s více šancemi Baracudy. po nastřelení tyče Alešem Michálkem a několika šancích na obou stranách se až 3 minuty před koncem prvního poločasu trefil  už zmiňovaný Michálek 1:0. Tímto výsledkem skončil také první poločas.

Druhý poločas se hrál ve vyšším tempu a také se přitvrdilo na obou stranách. Po 10 minutách hry hosté srovnali dobře zahraným signálem z rohového kopu 1:1. 3 minuty nato už šli hosté do vedení překvapivou střelou ze strany hrací plochy 1:2. Po této brance se vysokoškoláci stáhli a bránili pro nás nepřiznivý výsledek. A naopak my jsme byli ti, kteří určovali tempo zápasu a stříleli ze všech pozic. Střely, které směřovaly na  branku zastavil dobře chytající brankář hostů Závodník a nebo konstrukce branky. Během čtyř minut jsme nastříleli 2 tyčky a břevno. 3 minuty před koncem utkání jsme zkoušeli hru bez brankáře, přitom jsme se dostali do dvou vyložených šancí, ale opět stál na pravém místě golman hostů a nebo za brankáře zaskakoval obránce. Hostující obranu jsme už v 5-ti hráčích  v poli nepřekonali a 30 vteřin před závěrečným hvizdem zpečetil výhru přes celé hřiště do odkryté branky hostující obránce 1:3. Tímto výsledkem utkání také skončilo.

Baracuda Jakubčovice - FC VSK VŠB-TU Ostrava   1:3 (1:0)

Branky: Aleš Michálek