Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

Zápas 5. kolo

Tatran Baracuda Jakubčovice - Agromeli Brno     5:3   (3:2)

Domácí Baracuda chtěla navázat na domácí výkony a konečně získat první 3body, které je opět přiblíží nesestupovým pozicím tabulky. A byli to právě domácí, kteří hned z úvodu utkání měli obrovskou šanci, ale z hranice trestného kopu trestuhodně zahodili. Úvodní tlak domácích pokračoval a přineslo to ono ovoce v podobě 2 brankového vedení během 7minut. Toto vedení domácí evidentně ukolébalo a hosté toho patřičně využili. Srovnali hru a postupně zvýšili tlak. Po nedůsledném bránění domácích srovnali na 2:2. A právě hosté mohli jít do vedení, ale po nacvičeném rohovém kopu orazítkovali pouze spojnici branky. Z následného protiútoku domácích zvýšil Michálek vedení 3minuty před koncem 1.půle na 3:2. Druhý poločas přinesl vyrovnanou bitvu, až do 27.min kdy mohla jít domácí Baracuda do 2brankového vedení,ale samostatný nájezd neproměnila. Ve 30.min hosté po pěkné narážečce se štěstím pod padajícím brankářem Jakubíkem vyrovnali na 3:3. V této době na tabuli svítily akumulované fauly 5:5. Ve 34 minutě hosté faulovali a domácí Michálek Aleš z 10metrového kopu zvýšil vedení na 4:3 a tímto dal i svůj třetí gól v tomto utkání. 3minuty před koncem hosté začali hrát bez brankáře, které přineslo jen chybnou rozehrávku, kterou vystihl Libor Škopek a do prázdné brány zvýšil na konečných 5:3.

Tatran Baracuda Jakubčovice - Agromeli Brno   5:3   (3:2)

Branky: Michálek Aleš 3x, Škopek Libor 2x