Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Minulé ročníky

Turnaj 2008

Hodnocení turnaje 2008

 

Turnaje se zúčastnilo za letního počasí na 3 kvalitních hřištích 19 mužstev, které mezi sebou bojovali ve třech pětičlenných a jedné čtyřčlenné skupině, kdy do vyřazovacích bojů postupovaly z každé skupiny dva nejlepší týmy. Vítězně z tohoto turnaje vzešel staronový vítěz FC Loupežníci, kdy ve finále porazil po dramatickém boji Klenbu Klimkovice. Černým koněm turnaje byl Bílovec, který se přihlásil na poslední chvíli, ale jeho cesta skončila  už ve čtvrtfinále na Tsunami, kteří skončili nakonec třetí. Překvapením turnaje bylo čtvrté místo Spálova, jenž ze základní skupiny nepustil loni druhé Cunny Odry.

Individuální ocenění: nejlepší hráč - Tomáš Literák z Klenby Klimkovice, nejlepší střelec Aleš Michálek z FC Loupežníci, nejlepší brankář - Tomáš Herda z Klenby Klímkovice, ohodnocení pro nejlepšího rozhodčího si odnesl Mirko Bokroš.

Soutěž o nejdelší odkop vyhrál Radim Bill, který si odnesl bohatý dárkový koš, ve střelbě na přesnost jsme měli hodně vítězů, kteří si odnesli mnoho věcných cen. Večer vše bylo završeno diskotékou, kde se slavilo a pilo až do rána.

Chtěli bychom poděkovat hráčům a rozhodčím za profesionální přístup,a taky že se turnaj obešel bez zranění a to je přece nejdůležitější. Velký dík patří zejména sponzorům, bez kterých by tato akce byla těžko realizovatelná.

V příštím ročníku bychom chtěli navýšit kapacitu turnaje na minimálně 40 mužstev, doufáme že se zúčastněným líbilo a za rok, zase poslední týden v červnu se těšíme v Jakubčovicích nashledanou.

 

Ročník 2008

1. FC Loupežníci

2. Klenba Klimkovice

3. Tsunami Jakubčovic

4. The Simple team

Žádné komentáře