Futsalový klub Baracuda Jakubčovice

Výsledky zápasů

Hodnocení turnaje

Hodnocení turnaje

 

Turnaje se zúčastnilo za letního počasí na 3 kvalitních hřištích 19 mužstev, které mezi sebou bojovali ve třech pětičlenných a jedné čtyřčlenné skupině, kdy do vyřazovacích bojů postupovaly z každé skupiny dva nejlepší týmy. Vítězně z tohoto turnaje vzešel staronový vítěz FC Loupežníci, kdy ve finále porazil po dramatickém boji Klenbu Klimkovice. Černým koněm turnaje byl Bílovec, který se přihlásil na poslední chvíli, ale jeho cesta skončila  už ve čtvrtfinále na Tsunami, kteří skončili nakonec třetí. Překvapením turnaje bylo čtvrté místo Spálova, jenž ze základní skupiny nepustil loni druhé Cunny Odry.

Individuální ocenění: nejlepší hráč - Tomáš Literák z Klenby Klimkovice, nejlepší střelec Aleš Michálek z FC Loupežníci, nejlepší brankář - Tomáš Herda z Klenby Klímkovice, ohodnocení pro nejlepšího rozhodčího si odnesl Mirko Bokroš.

Soutěž o nejdelší odkop vyhrál Radim Bill, který si odnesl bohatý dárkový koš, ve střelbě na přesnost jsme měli hodně vítězů, kteří si odnesli mnoho věcných cen. Večer vše bylo završeno diskotékou, kde se slavilo a pilo až do rána.

 Chtěli bychom poděkovat hráčům a rozhodčím za profesionální přístup,a taky že se turnaj obešel bez zranění a to je přece nejdůležitější. Velký dík patří zejména sponzorům, bez kterých by tato akce byla těžko realizovatelná.

 V příštím ročníku bychom chtěli navýšit kapacitu turnaje na minimálně 40 mužstev, doufáme že se zúčastněným líbilo a za rok, zase poslední týden v červnu se těšíme v Jakubčovicích nashledanou.

 

Celkové pořadí týmů 2008

 

1.   FC Loupežníci Jakubčovice

2.   Klenba Klimkovice

3.   Tsunami Jakubčovice

4.   The Simple team Spálov

5.   Ganža team Trojanovice

6.   SDC Colpo Rapido Hladké Živoříce

7.   Včelín Fulnek

8.   Bílovec

9.   Krátký Proces Ostrava

10. Cunny Odry

11. Jackass Odry

12. Fulnek

13. Čtyři z tanku a pes

14. René a synové

15. TJ Odry

16. SK Třebovice

17. Inter Havířov

18. X-Factor Vražné

19. Arginmax Vítkov

 

 

 

Žádné komentáře